رویه ارسال سفارش

نحوه ارسال سفارشات شما عزیزان

رویه ارسال کالا

کلیه سفارشات مشتریان حداکثر پس از گذشت 24 ساعت کاری پردازش خواهد شد.
توجه داشته باشید که زمان پردازش کالا زمانی است که سفارش تحویل شرکت های ارسال بار، تیپاکس و یا پست می باشد و زمان تحویل کالا به مشتری نیست. زمان تحویل سفارش با توجه به شهر مقصد و نوع شرکت ارسال کننده میتواند از ۲ تا ۵ روز متغیر باشد.

پرداخت در محل

متاسفانه در حال حاضر مجموعه قادر به ارائه سرویس پرداخت در محل نمی باشد، اما مشتریانی که قصد خرید حضوری دارند میتوانند با حضور در فروشگاه خدمات مشتریان خان کالا به صورت حضوری خرید خود را انجام دهند.

در زمان های ویژه مانند روز های تعطیل یا روزهای شلوغ مانند اسفندماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، سفارشات با تاخیر ارسال شود.

نحوه تحویل گرفتن سفارش :

با توجه به اینکه سفارشات خارج از سیستم  و به وسیله شرکت های حمل و نقل و پست تحویل میشود، نیاز است شما هنگام دریافت سفارش حتما از صحت ارسال از نظر سلامت فیزیکی بسته بندی ( مخدوشی جعبه، پارگی پاکت و …) و همچنین تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور مامور ارسال مطمئن شوید، در غیر اینصورت بسته ارسالی را تحویل نگرفته و بازگردانید.

بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی و تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور آن خواهد بود.

لازم به ذکر است اگر سفارشی را تحویل بگیرید که دارای بسته بندی مخدوش باشد امکان پیگیری بعدی وجود ندارد.

* تحویل سفارش از طریق پست حتماً نیاز به کدپستی دارد و کدپستی باید حتماً در پروفایل کاربر درج شود.

با توجه به اینکه کالاهای ارائه شده در وب سایت لوازم خانگی هستند و امکان تعیین وزن دقیق تمامی آنها وجود ندارد ، در صورت تغییر در هزینه پستی، مابه التفاوت آن از مشتری دریافت خواهد شد.

– هزینه ارسال سفارشات از راههای دیگر پس کرایه و به عهده مشتری می باشد.

ارسال کالاهای سنگین و حجیم ;

اگر کالای شما جزء کالاهای سنگین نظیر یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و … باشد قبل از ارسال ماشین دربست یا اتوبوس هزینه کرایه به مشتری اعلام شده و در صورت توافق ، بار ارسال خواهد شد. همچنین خود مشتری می تواند وسیله حمل بار را با هماهنگی قبلی جهت دریافت سفارش ارسال کند.

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

– باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و …) تنها باید توسط نصاب مجاز شرکت انجام شود.

برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!