درباره ما

آکناب

فروشگاه اینترنتی «آکناب»، فروشگاه تخصصی محصولات لوازم خانگی است. آکناب انواع کالاهای نام آشنا و برندهای شناخته شده جهان را در گروه های مختلف در دل خود جای داده است. ما در آکناب، در راستای رسالت خود، نه تنها یک فروشگاه اینترنتی بلکه به عنوان مشاور تخصصی رایگان، بهترین لوازم خانگی و کالاهای مورد نیاز شما را تامین می کنیم.
 
«آکناب»، فروشگاهی اینترنتی با مدل مارکتینگ است که با تنوع صدها و هزاران کالا را در دسته های متفاوت، خرید آنلاین همه چیز را برای همه در سراسر کشور امکان پذیر کرده است. «آکناب»، اولین و بزرگترین استارتاپ ایرانی و تخصصی لوازم خانگی به شمار می رود که  این فروشگاه را راه اندازی کرده است.
 
ضمانت اصل بودن کالا، ضمانت ده روزه بازگشت کالا، پشتیبانی در هفت روز هفته  مزایایی است که «آکناب» برای خلق یک تجربه متفاوت از خرید اینترنتی برای شما عزیزان فراهم آورده است.
شما می توانید در «آکناب»، آنچه را که در حوزه لوازم خانگی به فکرش بوده اید تهیه کنید و در سبد خرید خود جای دهید، تلویزیون، یخچال، لباسشویی، سرمایشی، گرمایشی، لوازم آشپزخانه، جهاز عروس گرفته تا موبایل و دوربین و کامپیوتر خانگی.
درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!